köögimööbel pärnus

Kuidas tellida?

Kuidas tellida?

Hea, kui tellija oleks ise pisut eeltööd teinud, uurinud sisustusajakirju, vaadanud veebis ringi ning saanud mingi ettekujutuse, mis laadi või mis stiilis mööblit soovitakse. Hea oleks ka see, kui oleks olemas juba mingi soov furnituride osas, milliseid hingi, siine, tõstukeid, “karusselle” soovitakse. Sel juhul on lihtsam hinnapakkumist teha, kui suurem osa eelinfost on koos. Hea oleks ka see, kui klient annab ette mingit laadi visandi oma nägemusest, kus oleks ära näidatud mööbli asetus ruumi suhtes, kappide või muu mööbli ühikute arv ja paigutus jms.


Kas saate teha mulle hinnapakkumise?

Kindlasti! Pakume tasuta hinnapakkumist kõigile oma klientidele. Meie ekspertide meeskond hindab teie projekti mahtu ja keerukust ning koostab teile konkreetse hinnapakkumise.

Kui kaua võtab aega köögimööbli valmistamine?

Uue köögimööbli valmistamise aeg sõltub mitmest tegurist, sealhulgas projekti suurusest ja keerukusest. Üldiselt on meie tarneajad 30 tööpäeva piires, suurte köökide puhul võib see varieeruda vastavalt projekti mahukusele.


Maksmine.

Teie kirjelduse või joonise alusel koostame Teile hinnapakkumise ning kui hinnas kokku on lepitud, teeme me reeglina kliendile 50% ulatuses ettemaksuarve. Teise osa tasub klient enne tarnet. Pikemaajalistel püsiklientidel on maksetingimused eraldi kokkulepitavad.


Telli mööbel meilt!

Kui soovite kujundada oma unistuste kööki või saada lisateavet meie eritellimusmööbli kohta, võtke meiega julgelt ühendust. Meie professionaalne meeskond Pärnus on valmis teid aitama.