köögimööbel pärnus

Teenused

Eritellimusmööbel, köögid ja garderoobid. – Sinu idee, meie teostus!

Meie missiooniks on pakkuda Teile kööke ja eritellimusmööblit. Masstoodang ei ole meie leib, pigem oleme suunatud just erineva kodumööbli, köökide ja garderoobide valmistamisele, kus standardmõõtudega asjad ei sobi, ei mahu või on mõni toanurk just selline, mis nõuab erilahendust.

Meie lisateenuste hulka kuulub palju erinevaid tegevusi, mis otseselt ei ole kajastatud toodete alarühmas

Mõõtusaagimine

Lisaks mööbli tootmisele pakume ka puit- ja plaatmaterjalide mõõtusaagimist.

Transport

Osutame oma kaubikuga transportteenust. Kui vaja mõni kodumasin ära tuua või vajab mõni raskem ja kobakam asi asukohta vahetada, siis selleks puhuks on rendibuss ideaalne vahend.

Hinnad

Kõikide teenuste hinnad on kokkuleppelised ja nende saamiseks ole hea ja võta meiega kontaktvormi kaudu ühendust või kirjuta oma murest info@marekimoobel.ee. Samuti saab antud infot ka telefoni teel.

Mööbli kohandamine

Kohandame teie olemasoleva mööblitüki sobivasse mõõtu või vajadusel vahetame olemasoleva tööpinna või fassaadid uute vastu, et anda mööblile uus ilme.

Konsultatsioon ja projekti koostamine

Vajadusel nõustame projekti koostamiseks kliendi kodus. Teenus on tasuta, kui hiljem tellimus kinnitatakse ja tasuline, kui piirdub nõustamisega ja tellimust ei järgne (hind sõltub objekti asukohast ja on kokkuleppeline)

köögimööbel pärnus

Alusta kvaliteetse köögimööbli projektiga

Kui soovite alustada oma köögimööbli projekti või vajate lisainfot eritellimusmööbli kohta, võtke julgelt ühendust. Meie professionaalne meeskond on teie teenistuses.