köögimööbel pärnus

Meist

Mareki Mööbel OÜ

Mareki Mööbel OÜ on asutatud 2015 esimesel poolel ja baseerub erakapitalil. Mareki Mööbli töökad käed on aga pikaajalise mööbli tootmise kogemusega, töötanud üle 20 aasta antud valdkonnas, seega oleme veendunud, et suudame Teile pakkuda pikaajaliselt omandatud oskusteavet ja aidata lahendada Teie sisustusmuresid. Meie missiooniks on pakkuda Teile kööke ja eritellimusmööblit. Masstoodang ei ole meie leib, pigem oleme suunatud just erineva kodumööbli, köökide ja garderoobide valmistamisele, kus standardmõõtudega asjad ei sobi, ei mahu või on mõni toanurk just selline, mis nõuab erilahendust.

Kvaliteeti pakkuv partner, kes valmistab eritellimusel köögimööblit.

Kvaliteetne köögimööbel Pärnus – hinnatud mööbli pakkuja, kes loob erilahendusi kodudesse. Meie pühendunud meeskond valmistab ja paigaldab eritellimusmööblit, kasutades kõrgekvaliteedilisi materjale ja kaasaegseid tehnikaid. Pikaajalise kogemusega oleme spetsialiseerunud köögimööbli valmistamisele ja paigaldamisele üle Eesti. Usaldage meid ja viime teie ideed ja unistused ellu.

Mareki Mööbel ületas ootused! Unistuste köök täpselt nagu soovisin. Suurepärane meeskond, kvaliteetne töö. Aitäh!

Tiina Mägi

Mareki Mööbli meeskond ületas kõik minu ootused – nad tegid suurepärast tööd minu köögimööbli paigaldamisel!

Jüri Kallas

Mareki Mööbel on meie unistuste kodu loomisel olnud usaldusväärne ja professionaalne partner.

Sandra Kask

Telli mööbel meilt!

Kui soovite kujundada oma unistuste kööki või saada lisateavet meie eritellimusmööbli kohta, võtke meiega julgelt ühendust. Meie professionaalne meeskond Pärnus on valmis teid aitama.